Jätkusuutlikkuse missioon

Aitame inimestel kogu elu vältel olla kindlad oma suu tervises, tehes koostööd oma valdkonna asjatundjatega ja parandades õpetamise ja julgustamise kaudu igapäevaseid suuhooldusharjumusi.

Meie eesmärk on kompromissitu teaduse ja ekspertteadmiste abil vähendada probleeme, mida saab ennetada, aidates inimestel tõhusalt ja ohutult oma tervist hoida. Püüame alati luua planeeti säästvaid pakendeid ja koostiseid.

 • Ametialane koostöö

  Meie valdkond on meie südameasi – aitame ülikoolidel koolitada tulevasi spetsialiste ning teeme koostööd asjatundjatega valdkonna teaduse arendamisel ja täiustamisel. Meie ühine eesmärk on kõigi parem hammaste tervis.

 • Suutervise teadus

  Kogu meie tegevuse keskmes on soov aidata inimesi nende igapäevaste hammastega seotud terviseprobleemide lahendamisel: hambaaugud, tundlike hammaste valu, hambaemaili erosioon ja hammaste kollasus. Nii anname neile võimaluse elada oma elu täiel rinnal ja rahulikult.

 • Haridus ja hoolekanne

  Anname inimestele nende hammaste tervise suhtes kindlustunde – anname nõu, vastame küsimustele ja jagame kõigiga oma teadmisi. Oleme seal, kus inimesed meid vajavad – koolides, õpetades lapsi, avalikes kohtades, pakkudes inimestele vajalikku hooldust koostöös heategevusorganisatsioonide ja valitsusväliste organisatsioonidega, hambaravikabinettides, tagades kvaliteetse ravi.

Meie esimene ringlussevõetav hambapastatuub

 • SHOP SMART.

  Valides selle hambapastatuubi, aitate aktiivselt keskkonda hoida.

 • KASUTAGE TOODET. TUNDKE SELLEST RÕÕMU!

  Kasutage toodet tavapäraselt ja pigistage tuubi, kuni hambapasta on täiesti otsas.

 • LASKE TUUB PAKENDINA RINGLUSSE.

  Meie ringlussevõetav tuub ei kuulu prügimäele, vaid sellest saab valmistada uusi kasulikke esemeid.

   

Üheskoos saame muutusi ellu viia.

Valmistatud tulevikku silmas pidades: ringlussevõetav tuub

 

Oleme uhked, et saame esitleda ringlussevõetavat hambapastatuubi. Igal aastal satuvad miljardid hambapastatuubid prügilatesse. Juhtiva suuhooldustoodete tootjana soovisime luua keskkonnasäästlikuma alternatiivi. Oleme uhked, et saame selle uuendusega aidata tulevastele põlvedele luua rohelisema tuleviku. Ja me jagame seda tehnoloogiat ka kõigi teiste ettevõtetega, sest peame seda nii oluliseks.